Worki LIK Bielsko-Biała – nowoczesna technologia

Technologia LIK znana również jako VCI to nowoczesna technologia do zabezpieczania metali przed działaniem korozji. Swoje zastosowanie zawdzięcza lotnym inhibitorom korozji.

LIK jest dodatkiem do wielu standardowych materiałów opakowaniowych. Najczęściej stosowany jest do takich produktów jak: papier antykorozyjny, folia antykorozyjna czy worki LIK Bielsko-Biała.

Opakowania tego typu jak worki LIK Bielsko-Biała czy papier antykorozyjny z zastosowaniem lotnych inhibitorów korozji używa się do transportu produktów lub ich magazynowania, które wymagają ochrony przed korozją, a takie opakowania z zastosowaniem VCI są w stanie skutecznie jej zapobiegać.

Worki LIK Bielsko-Biała dostępność

Folia VCI jest powszechnie dostępnym produktem z lotnymi inhibitorami. W większości sklepów można ją nabyć w formie arkuszy, worków różnych wielkości, a także nawiniętą na rolkę. Dzięki temu bez problemów możemy zapakować produkty różnych wielkości. Takie folie i worki antykorozyjne są proste w użyciu, praktyczne i ekonomiczne w wykorzystaniu. Folie i worki LIK Bielsko-Biała doceniają producenci stali, firmy metalurgiczne oraz producenci aut.

Zasada działania LIK

W kontakcie z powietrzem LIK odparowuje i osadza się na powierzchni metali, tworząc cienką warstwę ochronną. Warstwa ta chroni metal przed wilgocią, dzięki czemu nie jest możliwy rozwój korozji.

W praktyce wygląda to tak, że zewnętrzna warstwa stanowi ochronę przed warunkami zewnętrznymi, a wewnętrzna powłoka worków lub folii służy do natychmiastowego zabezpieczenia produktu podczas transportu bądź magazynowania.

Zalety wykorzystywania folii i worków LIK

Folie i worki LIK to przede wszystkim wszechstronna ochrona przed rdzą. Jednak to nie jedyna zaleta, dla której warto stosować tego typu zabezpieczenia antykorozyjne. To również szybki i prosty sposób pakowania produktów o różnych wielkościach. Warto również zaznaczyć, że produkty transportowane w takich zabezpieczeniach mogą być użyte natychmiast po rozpakowaniu. Zaleta tez jest niewątpliwie zwrot kosztów pakowani, ponieważ nie potrzeba magazynów do przechowywania materiałów smarujących.

 

Popularne tagi: zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją , produkty antykorozyjne , opakowania antykorozyjne , VCI , preparat antykorozyjny

 

Zadzwoń:
+42 633 53 73Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
Worki LIK Bielsko-Biała
Dojazd: